ORTODOXNÍ MUAY THAI KEMP - FOTOGALERIE A ZPOVĚDI

Naresuan Gym -> Aktuality -> ORTODOXNÍ MUAY THAI KEMP - FOTOGALERIE A ZPOVĚDI
p1410166

Nyní přinášíme zpověď Honzy z Prahy, který absolvoval celý kemp a chystá se na svůj první zápas.

Honza začíná vyprávění o svém vztahu k bojovým uměním. Dříve jsem dělal karate, ale scházela mi tam autentičnost sparringu. Všechny techniky jsme museli zastavovat, proto jsem měl pocit, že se učím něco, co by v reálu nemuselo fungovat. Asi před deseti lety jsem zhruba jeden rok zkoušel cvičit Muay Thai u mého kamaráda. Bohužel z pracovních důvodů jsem toho musel nechat, ale od února znovu cvičím Muay Thai v Brandýse nad Labem pod vedením Rendy, který mi doporučil tento kemp. Jel jsem s tím, že bych se mohl naučit nějaké nové techniky a také poopravit si své staré zlozvyky.

Doufám, že se mi obojí podařilo. Byl jsem poprvé v životě na takovém kempu, takže nemám srovnání s tím, jak to probíhá jinde. Každopádně na mě velice dobře působil řád, který na kempu vládne. Člověk zde nedělá nic jiného, než, že spí, jí a cvičí. Úplně tu změní rytmus svého života. Najednou tu pozná věci, o kterých dříve ani nevěděl. Docela mi to změnilo priority v životě.

Na kempu se mi velice líbilo, že se mohu stoprocentně soustředit na cvičení a dát do toho všechno. Mohl jsem tak na chvíli vypnout, nechat za hlavou veškeré starosti. Najít sám sebe.

Doufám, že vše, co jsem se naučil, zužitkuji při svém prvním zápase, který mě čeká na podzim.

Přejeme Honzovi hodně štěstí a spoustu vyhraných zápasů !!!

Další reakce na kemp na:

http://www.naresuangym.cz/www/navstevni-kniha.html 

Foto z kempu na: 

http://www.naresuangym.cz/www/fotogalerie/kemp.html?imgNum=0#main_img

 

Web je hostován u společnosti KETNET s.r.o., postaveno na redakčním systému MODEli:na